Educatie tehnologica
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Activitati diverse

In jos

Activitati diverse Empty Activitati diverse

Mesaj  Admin Sam Noi 20, 2010 9:46 am

1) Anul I + II - ora 9:30 - Practica de specialitate - Sc. "Nicolae Balcescu" (Sc. Nr. 8 - Oradea);
2) Anul I + II - ora 13:00 - Anul II - Sustin referate la d-na prof. Gordan C. studentii: Aszalos Agnes, Diaconu Elena, Hendea Alina, Licsman Orsolya, Mance Valentina, Nita Beatrice, Novacescu Patricia, Szatmari Silvia, Venter Angelica;
3) Anul I + II - ora 14:00 / 14:30 - Sustin referate la dl. prof. Caus Aurel.



Ultima editare efectuata de catre Admin in Vin Noi 26, 2010 8:53 pm, editata de 1 ori

Admin
Admin

Mesaje : 78
Data de înscriere : 11/11/2010

https://edtehno-oradea.forumgratuit.ro

Sus In jos

Activitati diverse Empty Re: Activitati diverse

Mesaj  Admin Mier Noi 24, 2010 11:57 pm

danielaelena68 a scris:si inca odata (scz. daca intreb si ce poate ar trebui sa stiu dar vreau sa fiu sigura)
in data de 4.12 ne intalnim cu d-na Mariana si pentru aceasta data trebuie referat din ceea ce am descarcat (o tema la alegere din el)???
iar cele pentru d-nul Caus (conform temelor) am inteles ca trebuie pana in data de 4.12 dar cand le predam sau sustinem. la calendar nu am gasit decat cursul din data de 20 (pe care l-am vazut prea tarziu) si cursul d-nei Mariana in 4.12.
mersi mult.

Daniela, in 4.12. (cauta 4 dec. pe Calendar)ne vom intalni cu 3 profesori:
- la 9:30 cu d-na Marinescu la practica - nu trebuie facut nici un material pt dumneaei;
- la 13:00 cu d-na Gordan - anul I nu are de facut nici un material pt dumneaei;
- ? - cu dl Caus - sustii referatul cu temele afisate pe forum.
Daca ceva nu s-a inteles, pot fi contactata si la tel. 0742788509. Iti doresc o zi minunata!

Admin
Admin

Mesaje : 78
Data de înscriere : 11/11/2010

https://edtehno-oradea.forumgratuit.ro

Sus In jos

Activitati diverse Empty Re: Activitati diverse

Mesaj  Admin Sam Noi 27, 2010 11:39 pm

Admin a scris:1) Anul I + II - ora 9:30 - Practica de specialitate - Sc. "Nicolae Balcescu" (Sc. Nr. 8 - Oradea);
2) Anul I + II - ora 13:00 - Anul II - Sustin referate la d-na prof. Gordan C. studentii: Aszalos Agnes, Diaconu Elena, Hendea Alina, Licsman Orsolya, Mance Valentina, Nita Beatrice, Novacescu Patricia, Szatmari Silvia, Venter Angelica;
3) Anul I + II - ora 14:00 / 14:30 - Sustin referate la dl. prof. Caus Aurel.

Referatele pt dl. profesor Caus Aurel se aduc personal si NU se mai trimit pe mail. Va rog cititi cu atentie rubrica Calendar. Activitatile sunt uneori puse de pe o luna pe alta si le puteti vizualiza selectand luna dorita din susul paginii. Ceea ce nu se intelege, se poate intreba si raspund cat de repede pot! Duminica placuta si numai bine tuturor!

Admin
Admin

Mesaje : 78
Data de înscriere : 11/11/2010

https://edtehno-oradea.forumgratuit.ro

Sus In jos

Activitati diverse Empty Re: Activitati diverse

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum